Fabriano Watercolour Cold Press - blok na akvarel středně hrubý povrch 18x24 cm, 300 g, 12 listů, lepený
Kód: 17311824Související produkty
Akce
–19 %
Akrylové barvy EASY sada 24 barev
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(12 ks)
169 Kč
KREUL akrylové barvy el Greco 12x12 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
236 Kč
Akrylové barvy Talens Art Creation Acrylic 6 x 75 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
480 Kč
Akrylové barvy Talens Art Creation Acrylic 12 x 75 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
664 Kč
Akrylové barvy Talens Art Creation Acrylic 24 x 12 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
452 Kč
Detailní popis produktu
Akvarelový papír Fabriano Watercolor je vyroben z vysoce kvalitní směsi bavlny a celulózy bez ligninu. Akvarelový papír Fabriano Watercolor je vyroben z vysoce kvalitní směsi bavlny a celulózy bez ligninu.
Nepřítomnost kyselin zaručuje neměnnost papíru v čase. Poměr kvalita/cena tohoto papíru zaručuje výjimečnou nabídku pro studenty výtvarných škol i pro ty, kteří se rádi věnují malířským technikám. Ideální pro: akvarel, temperu, kvaš, akryl, tuš a kresbu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mix-media papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8001348173625 |
| Formát papíru: | 18 x 24 cm |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 260 – 350 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| Počet listů: | 12 |
| Použití: | Na mokré techniky |
| Položka byla vyprodána… | |
Fabriano Watercolour Cold Press - blok na akvarel středně hrubý povrch 18x24 cm, 300 g, 20 listů, lepený
Dočasně vyprodáno
239 Kč
Fabriano Watercolour Cold Press 24x32 300g 12l, akvarelový blok, středně hrubá textura
Skladem
(2 ks)
222 Kč
Fabriano Watercolour Cold Press 26x36 200g 12l, akvarelový blok, středně hrubý povrch
Skladem
(1 ks)
245 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
