ErichKrause Školní akvarelový blok A5, 180 g/m2, 20 listů, různé motivy
Kód: 49858Související produkty
Detailní popis produktu
Akvarelový papír na dětské tvoření a malování vodovými barvami nebo akvarelovými pastelkami. Blok obsahuje 20 listů o gramáži 180 g/m2. Formát je A5. Blok je lepený na kratší straně. Obálka s různými motivy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 4601921498585 |
| Formát papíru: | A5 (14,8 x 21 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 150 – 180 g/m² |
| Vlastnosti papíru: | Středně zrnitý |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Použití: | Na mokré techniky |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
