ErichKrause Školní akvarelový blok A4, 180 g/m2, 20 listů, různé motivy
Kód: 61514Související produkty
Detailní popis produktu
Akvarelový papír na dětské tvoření a malování vodovými barvami nebo akvarelovými pastelkami. Blok obsahuje 20 listů o gramáži 180 g/m2. Formát je A4. Blok je lepený na kratší straně. Obálka s různými motivy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akvarelový papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 4601921615142 |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 150 – 180 g/m² |
| Vlastnosti papíru: | Středně zrnitý |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Použití: | Na mokré techniky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
