Canson XL Kraft kroužková vazba A3, 90 g, 60 listů
Kód: 400039142Související produkty
Detailní popis produktu
Řada XL byla vytvořena s ohledem na potřeby studentů umění. Tato řada vám také umožňuje experimentovat s různými texturami a gramážemi podle vašeho vlastního vkusu a techniky, kterou používáte. Pokud jde o XL Kraft, jedná se o speciálně zbarvený papír, který neobsahuje žádné optické zesvětlovače ani kyseliny. Tento typ papíru je ideální pro kresbu tužkou, uhlem a dalšími suchými technikami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 3148950074928 |
| Formát papíru: | A3 (29,7 x 42 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 90 – 140 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Použití: | Na suché techniky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
