Skicák Canson XL Kraft A5 90g 40 listů
Kód: 400082832Související produkty
Detailní popis produktu
Skicák Canson XL Kraft obsahuje přírodní papír, nebělený, bez zesvětlovačů a kyselin, o gramáži 90 g/m2 a formátu A5. Skicák má kroužkovou vazbu a čítá 40 listů. Přírodní papír je vhodný na kresbu tužkou, uhlem, rudkou, křídou apod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Papír na kreslení a skicování |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 3148950121516 |
| Formát papíru: | A5 (14,8 x 21 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 90 – 140 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Použití: | Na suché techniky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
