Canson XL AQUARELLE A5 300g 20 listů kroužek
Kód: 400082843Související produkty
Detailní popis produktu
Akvarelový papír v bloku na kroužkové vazbě s perforovanými listy. Větší formáty A4 a A3 obsahují 30 archů, malý formát A5 obsahuje 20 listů o tvrdosti 300 g. Tento blok na akvarelové barvy je velmi oblíbený u studentů. Lze jej použít i na jiné mokré techniky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akvarelový papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 3148950121660 |
| Formát papíru: | A5 (14,8 x 21 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 260 – 350 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Použití: | Na mokré techniky |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
