Canson XL AQUARELLE A4 300g 30 listů kroužek
Kód: 400039170Související produkty
Detailní popis produktu
Canson XL Aquarelle je akvarelový blok obsahující 30 listů o gramáži 300g/m2. Blok je ideální na akvarelové barvy, akvarelové pastelky a na jiné mokré techniky. Studentký akvarelový papír se strukturou, která umožňuje snadné opravy. Papír je lisovaný za studena, bez acidů. Formát A3, A4, A5.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akvarelový papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 3148950074959 |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 260 – 350 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Použití: | Na mokré techniky |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
