Kraftový papír Happy Color kroužkový blok A5 90 g 60 listů
Kód: 3809 1520-M60Související produkty
Detailní popis produktu
Kroužková vazba bloku zajišťuje pohodlné otáčení listů. Skicák je ve formátu dostupný ve formátu A5 a A4. Papír je o gramáži 90 g/m2.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5905130007767 |
| Formát papíru: | A5 (14,8 x 21 cm) |
| Sada: | Ano |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 90 – 140 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Použití: | Na suché techniky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
