Kraftový papír Happy Color kroužkový blok A3 90 g 40 listů
Kód: 3809 3040-M40Související produkty
Detailní popis produktu
Skicák na kroužkové vazbě Happy Color s kraftovým papírem. Skicák je vhodný na tužku, pastely, uhly, rudky a další suchou kresbu. V bloku je obsaženo 40 listů, 20 z nich má hnědý kraft papír a 20 je bílých.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5905130035791 |
| Formát papíru: | A3 (29,7 x 42 cm) |
| Sada: | Ano |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 90 – 140 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Použití: | Na suché techniky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
