Akvarelový blok AQUACAL A5 250g 20 listů
Kód: 000033Související produkty
Detailní popis produktu
Papír na akvarelové barvy v bloku, lepený ze 4 stran. Akvarelový karton o formátu A5 a gramáži 250 g/m2. Ideální na akvarelové barvy. 20 listů v bloku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akvarelový papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 8595232700337 |
| Formát papíru: | A5 (14,8 x 21 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 190 – 250 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Počet listů: | 20 |
| Použití: | Na mokré techniky |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
