Akvarelový blok AQUACAL A2 250g/m2 20 listů
Kód: 005975Související produkty
Carioca PLUS akvarelové barvy Solid 24 barev, plastové pouzdro
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
399 Kč
Koh-i-Noor vodové barvy velké průměr 30 mm 24 barev
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
187 Kč
Pebeo Studio Aquarelle 12 - Akvarelové barvy sada 12 barev v 1/2" pánvičkách
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
563 Kč
Tip
–2 %
Akvarelové barvy SONNET 35411590 - sada 24 barev
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(8 ks)
362 Kč
–1 %
Akvarelové barvy SONNET 3541138 - sada 16 barev
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(13 ks)
260 Kč
Detailní popis produktu
Celolepený blok vhodný pro akvarel, temperu a běžné tiskové techniky. Karton je přírodně bílý, nebělený, hladký, 250 g/m2. Počet listů 20, vyráběné formáty A2, A3, A4, A5
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akvarelový papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 8595232759755 |
| Formát papíru: | A2 (42 x 59,4 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 190 – 250 g/m2 |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Počet listů: | 20 |
| Použití: | Na mokré techniky |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
