Zelenáč kroužkový blok A6 boční vazba linky / tečky 50 listů
Kód: 27849Související produkty
GIOCONDA Mini art set
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
342 Kč
STAEDTLER Uhlové tužky Design Journey Lumograph, sada s pryží, ořezávátkem, grafitovými tužkami
Skladem
(1 ks)
415 Kč
Gioconda Art Set 8891 velká kreslířská souprava
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
1 114 Kč
Barevné pastelky "Design Journey Black and White", sada 12 barev + 4 metal. popisovačů, ořezávátko,
Prodej ukončen
411 Kč
Detailní popis produktu
Blok s kroužkovou vazbou na boční (delší) straně obsahuje 50 listů linkovaného, z druhé strany tečkovaného papíru, běžné gramáže jak znáte ze školních sešitů. Kroužkové bloky Zelenáč jsou určena pro běžné psaní sešity na Vaše poznámky a hand lettering s využitím tečkované sítě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zelenáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595014827849 |
| Formát papíru: | A6 (10,5 x 14,8 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | do 80 g/m² |
| Vlastnosti papíru: | Linky / tečky |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
Zelenáč skicák 30 x 30 cm 190 g/m2 30 listů
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
182 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
