Papír na olej a akryl XL Oil & Acrylic blok A4 290 g, 30 listů, kroužek
Kód: 400110401Související produkty
Detailní popis produktu
Blok papírů se strukturou plátna určený na olejové a akrylové malby. Papír je ve formátu A4 a gramáž papíru je 290 g. Na spirále je svázáno 30 listů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Papír na olejomalbu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 3148950021595 |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 260 – 350 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Použití: | Na mokré techniky |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
