Akvarelový papír SM.LT Watercolor pad A5 280g, 20 listů v bloku
Kód: 5AB-20TSSouvisející produkty
Olejové barvy Faber-Castell – sada 12×9 ml, zářivé odstíny pro začátečníky i hobby malíře
Skladem
(2 ks)
365 Kč
Olejové barvy Talens Cobra Study 10 x 40 ml - ředitelné vodou
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dočasně vyprodáno
1 053 Kč
Olejové barvy Ladoga Navskaya Palitra 6 x 46 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
495 Kč
Olejové barvy Marabu v sadě 12x12 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
264 Kč
–10 %
Umton - Sada olejových barev AO-90 15×20 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
1 182 Kč
Detailní popis produktu
Bělený strukturovaný papír na akvarel značky SM.LT art authentic je o gramáži 280 g/m. Blok formátu A5 obsahuje 20 listů svázaných na krátké horní straně. Na tento vysoce kvalitní akvarelový papír lze aplikovat akvarelové barvy, ať už klasícké, pastelové či metalické, temperové a kvašové barvy, a také akvarelové fixy a markery. Blok je krytý recyklovaným barveným kartonem s pevnými kartonovými zády. Rovné utržení papíru usnadní perforace listů. Akvarelový blok Smlt obsahuje papír bez acidů a s FSC certifikátem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Papír na malování barvami |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 4770644585718 |
| Formát papíru: | A5 (14,8 x 21 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 260 – 350 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Použití: | Na mokré techniky |
Akvarelový papír SM.LT Watercolor pad A4 280g, 35 listů v bloku
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
249 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
