Talens Art Creation Sketch Book - skicák v tvrdé vazbě 13x21 cm 80 listů 140 g - Námořnická modrá
Kód: 9314232MSouvisející produkty
Talens Art Creation Sketch Book - skicák v modré tvrdé vazbě 13x21cm 80 listů 140 g
Dočasně vyprodáno
185 Kč
Talens Art Creation Sketch Book - skicák v námořnické tvrdé vazbě 21x14,8 cm 80 listů 140 g
Dočasně vyprodáno
185 Kč
Talens Art Creation Sketch Book - skicák v námořnické tvrdé vazbě 21x30 cm 80 listů 140 g
Skladem
(1 ks)
311 Kč
Talens Art Creation Sketch Book - skicák v tvrdé vazbě 12x12 cm 80 listů 140 g - tmavě modrý
Skladem
(1 ks)
93 Kč
ZDARMA
–3 %
Faber-Castell Compendium 53 ks v dřevěné kazetě + blok Clairefontaine Etival A4, 300g
Skladem
(1 KS)
4 299 Kč
GIOCONDA Mini art set
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
342 Kč
Gioconda Art Set 8891 velká kreslířská souprava
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
1 114 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8712079467043 |
| Barva: | modrá |
| Formát papíru: | 13 x 21 cm |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 150 – 180 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Počet listů: | 80 |
| Použití: | Na suché techniky |
| Položka byla vyprodána… | |
Talens Art Creation Sketch Book - skicák v červené tvrdé vazbě 13x21cm 80 listů 140 g
Dočasně vyprodáno
185 Kč
Talens Art Creation Sketch Book - skicák v žluté tvrdé vazbě 13x21cm 80 listů 140 g
Dočasně vyprodáno
185 Kč
Talens Art Creation Sketch Book - skicák v pastelově růžové tvrdé vazbě 13x21cm 80 listů 140 g
Dočasně vyprodáno
185 Kč
Talens Art Creation Sketch Book - skicák v modré tvrdé vazbě 13x21cm 80 listů 140 g
Dočasně vyprodáno
185 Kč
Talens Art Creation Sketch Book - skicák v korálové tvrdé vazbě 13x21cm 80 listů 140 g
Dočasně vyprodáno
185 Kč
Talens Art Creation Sketch Book - skicák v tvrdé vazbě 13x21 cm 80 listů 140 g - Champagne
Skladem
(2 ks)
185 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
