Skicák na pastel 345x245mm bílý Koh-i-Noor
Kód: 9920006001Související produkty
Detailní popis produktu
- Popis nebyl vyplněn -
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Papír na pastel |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8593539127703 |
| Barva: | bílá |
| Formát papíru: | 24,5 x 34,5 cm |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 190 – 250 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Použití: | Na suché techniky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
