Skicák na pastel Koh-i-Noor 345 x 245 mm barevný
Kód: 9920008001SFSouvisející produkty
Suché pastely Faber Castell - Soft Pastel 24 ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
710 Kč
Sada suchých pastelů TOISON DOR 48 barev Koh-I-Noor
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
707 Kč
–7 %
Suché pastely Derwent Pastel Pencil, 12 barev
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
564 Kč
Sada suchých pastelů TOISON DOR 36 barev Koh-I-Noor
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
525 Kč
Umělecké suché pastely Mungyo Gallery Soft Pastel MPV48 48 barev
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
491 Kč
Detailní popis produktu
Skicák na kresbu suchým pastelem. 20 barevných listů 220 g / m2, formát 245 x 345 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Papír na pastel |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8593539127741 |
| Formát papíru: | 24,5 x 34,5 cm |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 190 – 250 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Použití: | Na suché techniky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
