Skicák Art Creat. v pev. vazbě žlutě zlatý 15x21 140g
Kód: 9314115MSouvisející produkty
Detailní popis produktu
deální společník na cesty, a nejen na ně. Tento blok od holandského výrobce Royal Talens se pyšní přírodně bílým, nekyselým papírem. Díky velmi příznivé ceně a vysoké kvalitě se řadí mezi nejoblíbenější bloky vůbec.
Je opatřen pevnou vazbou a praktickým elastickým pásem.
- 80 listů
- 140g
- nebělený, bez acidu
- vhodný pro tužku, pastelky, uhlí, rudku, fixu a mnoho dalšího
- dostupný v 5 různých velikostech
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8712079471507 |
| Formát papíru: | 15 x 21 cm |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 150 – 180 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Počet listů: | 80 |
| Použití: | Na suché techniky |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
