Skicák Art Creat. v pev. vazbě zlatý 21x30 140g
Kód: 9314143MSouvisející produkty
STAEDTLER Uhlové tužky Design Journey Lumograph, sada s pryží, ořezávátkem, grafitovými tužkami
Skladem
(1 ks)
415 Kč
GIOCONDA Mini art set
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
342 Kč
Gioconda Art Set 8891 velká kreslířská souprava
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
1 114 Kč
Detailní popis produktu
Ideální společník na cesty, a nejen na ně. Tento blok od holandského výrobce Royal Talens se pyšní přírodně bílým, nekyselým papírem. Díky velmi příznivé ceně a vysoké kvalitě se řadí mezi nejoblíbenější bloky vůbec.
Je opatřen pevnou vazbou a praktickým elastickým pásem.
- 80 listů
- 140g
- nebělený, bez acidu
- vhodný pro tužku, pastelky, uhlí, rudku, fixu a mnoho dalšího
- dostupný v 5 různých velikostech
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8712079468002 |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 150 – 180 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Počet listů: | 80 |
| Použití: | Na suché techniky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
