Pastelový krepový papír 200 x 50 cm, sada 10 barev
Kód: 342000 B-01Související produkty
Detailní popis produktu
Krepový papír se používá pro školní, výtvarné a aranžérské práce. Rozměr 200 x 50 cm, rozměr ve složené stavu (roličce) přibližně 50 x 3,5 x 1,8 cm. Stupeň krepování 30 - 40%. 100 % celoulóza.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krepový a hedvábný papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8586011537923 |
| Formát papíru: | Role |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 190 – 250 g/m² |
| Vlastnosti papíru: | Krepový |
| Použití: | Dekorace, tvoření |
| Rozměr: | 0,5 x 2 m |
| Barevné tóny: | Pastelové |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
