Papír na pastely Fabriano Tiziano 50x65cm, 160g - Acqua marina
Kód: 52551046Související produkty
Umělecké suché pastely Mungyo Gallery Soft Pastel MPV24 24 barev
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dočasně vyprodáno
247 Kč
Suché pastely Derwent Pastel Pencil, 12 barev
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
564 Kč
Sada suchých pastelů TOISON DOR 48 barev Koh-I-Noor
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
707 Kč
Suché pastely Faber Castell - Soft Pastel 36 ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
691 Kč
Detailní popis produktu
Vysoce kvalitní barevný papír na kresbu suchým pastelem, olejovým pastelem, křídou, uhlem, rudkou, tužkou a dalšími suchými médii i tempery, kvaše či akrylové barvy. Karton pochází od italského výrobce Fabriano. Středně tvrdý papír má gramáž 160g/m2 a výraznější strukturu. Vyroben bez acidů s neutrálním pH. Papír je uzpůsobený také k archivaci. V nabídce je 36 neblednoucích barev papíru. Strukturovaný papír Tiziano se vyrábí ve formátech A3 a 50 x 65 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Papír na pastel |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.055 kg |
| EAN: | 8001348162322 |
| Barva: | modrá |
| Formát papíru: | 50 x 65 cm |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 150 – 180 g/m² |
| Provedení: | Volné listy |
| Použití: | Na suché techniky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
