Mungyo blok na pastely A3, 160 g, 20 listů - bílý papír
Kód: MPPA3WSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Fascinující papír na suchý pastel, uhel, rudky a pod. v lepeném bloku s dvaceti listy papíru formátu A3. Papír je 160 g/m2 silný, čistě bílý, s velkým podílem bavlny, vyrobený v Itálii.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Papír na pastel |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 8807093413043 |
| Barva: | bílá |
| Formát papíru: | A3 (29,7 x 42 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 150 – 180 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Počet listů: | 20 |
| Použití: | Na suché techniky |
| Doporučené použití: | Pastel, uhel, křída, tužka |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
