Canson Mi-Teintes listy A4 10 archů 160g - Šedé tóny
Kód: 31032S054Související produkty
Umělecké suché pastely Mungyo Gallery Soft Pastel MPV48 48 barev
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
491 Kč
Sada suchých pastelů TOISON DOR 48 barev Koh-I-Noor
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
707 Kč
Umělecké suché pastely Mungyo Gallery Soft Pastel MPV36 36 barev
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
372 Kč
Umělecké suché pastely Mungyo Gallery Soft Pastel MPV24 24 barev
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dočasně vyprodáno
247 Kč
Umělecké suché pastely v tužce Caran D'Ache 12 barev, kartonový box
Dočasně vyprodáno
1 403 Kč
Suché pastely Faber Castell - Soft Pastel 36 ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
691 Kč
Detailní popis produktu
Canson Mi-Teintes je papír barvený pomocí buničiny. Obsahuje více něž 50% bavlny, což je nejvíce mezi konkurenty na trhu a malé množství želatiny, která omezuje pohlcení pigmentu na tomto prvotřídním uměleckém papíru. Jako další pozitivní vlastnost můžeme vnímat 2 rozdílné struktury, a to jemně zrnitou z první strany a hladkou z druhé. Všechny tyto v vlastnosti společně dělá z Mi-teintes vynikající umělecký papír na kresbu suchými technikami (křída, pastel, pastelky atd.), ale i malbu akvarelem a kvašem. Papír je také vhodný na kreativní tvoření či na tisk menu, vizitek, dárkových karet apod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Papír na pastel |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 3148950034847 |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| Sada: | Ano |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 150 – 180 g/m² |
| Provedení: | Volné listy |
| Použití: | Na suché techniky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
