Lepící páska Tesa čirá 19 mm x 33 m
Kód: J58544-00000Související produkty
Detailní popis produktu
Univerzální, spolehlivá, průhledná samolepicí páska.
Šíře pásky 19 mm, návin 33 m dobrá přilnavost.
Výrobce: TESA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lepící pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 4042448262325 |
| Barva: | bezbarvá |
| Typ lepidla: | Lepící páska |
| Šíře pásky: | 19 mm |
| Návin: | 33 m |
| Dutinka průměr: | 25 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
