Kreslící karton A4 180g 50 ks - černý
Kód: 240141024Související produkty
Detailní popis produktu
Barevný kreslicí karton 180g/m2, formát A4, 50 listů v balení. K univerzálnímu použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Barevný papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 8590505024431 |
| Barva: | černá |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 150 – 180 g/m² |
| Provedení: | Bal |
| Použití: | Škola, kroužky, domácnost |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
