Kreslící karton A3 200 g 200 listů
Kód: 4003520Související produkty
Detailní popis produktu
Školní výkresy - kreslící kartony 200 g/m2. Formát A3, balení 200 listů.
Kreslící kartony jsou hojně využívány ve výtvarné výchově nejen v základních školách a jsou vhodné jak na suché techniky, tak pro vodové nebo temperové barvy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kreslící karton |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8591494003520 |
| Barva: | bílá |
| Formát papíru: | A3 (29,7 x 42 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 190 – 250 g/m² |
| Provedení: | Volné listy |
| Použití: | Škola, kroužky, domácnost |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
