Bílý kreslící papír v kroužkovém bloku Sonnet 24 listů, 19x26 cm
Kód: 5073121Související produkty
Detailní popis produktu
Bílý kreslící papír na kresbu / malbu suchou i mokrou technikou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kraftový papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 4607128080073 |
| Barva: | hnědá |
| Formát papíru: | 19 x 24 cm |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 190 – 250 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Počet listů: | 24 |
| Gramáž listů: | 200 g/m² |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
