Kovový kruh na lapač snů 10 cm, zlatý
Kód: 3471 449Související produkty
Detailní popis produktu
Drátěný kruh na výrobu lapače snů. Různé průměry. Kruh pro lapač snů je vyroben z ocelového drátu průměr 3 mm. Kruh je celistvý, svařený, zlatě lakovaný.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kruhy na lapače snů |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 4036159543521 |
| Barva: | zlatá |
| Provedení: | Kruh |
| Průměr: | 10 cm |
| Materiál: | kov |
| Tvar: | Kruh |
| Průměr drátu: | 3 mm |
Kovový kruh na lapač snů 20 cm, zlatý
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(31 ks)
36 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
