Ingres skicák A4 SMLT 130g, 30 listů
Kód: EB-30TS/INGRDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Papír na kreslení a skicování |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 4770644588610 |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 90 – 140 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Použití: | Na suché techniky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
