Hobby malířské plátno Basso 20x20 cm
Kód: PBB20020Související produkty
–9 %
Umton - Sada olejových barev BO-91 15×20 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
892 Kč
–2 %
Malířský stojan ateliérový Picasso
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(6 ks)
1 856 Kč
Akce
–12 %
Akrylové barvy EASY 923458 sada 12 barev paleta 2 štětce
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
147 Kč
Akrylové barvy Ladoga Nevskaya Palitra 10x46ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
555 Kč
Akrylové barvy Koh-i-Noor 162704 sada 10 x 40 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
704 Kč
Detailní popis produktu
Basso = ekonomická kombinace dobré ceny spojené s evropskou kvalitou produktu určena pro děti, studenty a výtvarné nadšence.
Na výrobu Basso plátna jsou použity dřevěné profily 16x30 mm z evropských jehličnanů, italské bavlněné plátno bílé z rubu, opatřeno dvěma vrstvami šepsového základního nátěru a gramáži 312 g/m2.
Vyrobeno v EU.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Malířská plátna |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 5907439712052 |
| Barva: | bílá |
| Plátno - kratší strana (cm): | 20 |
| Plátno - delší strana (cm): | 20 |
| Řada: | Basso - hobby plátna |
| Plátno: | Bavlna 312 g/m2 |
| Základní nátěr: | Ano 2 vrstvy |
| Rám: | Smrkové lišty 16x30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
