Hedvábný papír 50 x 70 cm 5 ks - růžový světle
Kód: 3310522Související produkty
Detailní popis produktu
Chcete vyrobit třásně, vyplnit krabici s dárkem, poskládat květinky či takzvané pompomy? Hedvábný papíre Heyda splňuje požadavky všechny zmíněné účely a mnohé další. Lze jej lepit, stříhat, vysekávat, skládat atd.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krepový a hedvábný papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 4005329054129 |
| Barva: | růžová |
| Formát papíru: | 50 x 70 cm |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | do 80 g/m² |
| Provedení: | Bal |
| Použití: | Dekorace, balení, tvoření |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
