Skicák Canson Cagrain kroužkový blok A5, 125g 30 listů
Kód: 400060621Související produkty
ZDARMA
–3 %
Faber-Castell Compendium 53 ks v dřevěné kazetě + blok Clairefontaine Etival A4, 300g
Skladem
(1 KS)
4 299 Kč
Gioconda Art Set 8891 velká kreslířská souprava
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
1 114 Kč
Detailní popis produktu
Blok Canson Cagrain obsahuje grafický papír o formátu A5 a tvrdosti 125g. Je to velice kvalitní blok na kresbu suchými technikami, který snese i některé mokré techniky jako jsou: kvašové barvy a inkoust. Papír je přirozeně bílý s velmi jemným zrnem. Papír je naškroben, tudíž se nedrolí při opakovaném gumování. Formát bloku je A5. Tento všestranný papír má 2 provedení, a to blok lepený na horní krátké straně, nebo spirálový blok.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 3148950104229 |
| Formát papíru: | A5 (14,8 x 21 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 90 – 140 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Použití: | Na suché techniky |
Skicák Canson Cagrain kroužkový blok A3 125g, 30 listů
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
277 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
