Akvarelový papír Graduate Aquarelle blok A4 250g, 20 listů
Kód: 400110374Související produkty
Detailní popis produktu
Akvarelový papír Canson Graduate Aquarelle, Water colour je tvrdý papír ideální na akvarelové barvy, vodové barvy, inkousty, tuše a podobná vodová média. Papír je lisovaný za studena - Cold pressed - je to tedy strukturovaný papír lepený ve skicák obsahující 20 listů. Gramáž papíru je 250 g/m2. Velikost bloku je A4.
Tento skicák s akvarelovým papírem jistě ocení studenti, kvůli jeho výhodné cenně. Ovšem i zkušení malíři, jelikož Canson Graduate je kvalitní levný papír na akvarel.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akvarelový papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 3148950021151 |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 190 – 250 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| ? Doporučené použití: | Na akvarel, Na vodové barvy |
| Použití: | Na mokré techniky |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
