Papír na akryl a olej Graduate Oil & Acrylic blok A3 290g, 20 listů
Kód: 400110381Související produkty
Detailní popis produktu
Blok Canson Graduate Oil and Acrylic obsahuje silný papír na olejové a akrylové barvy s vysoce výkonnou membránou proti prosáknutí. Máli rádi reliéfní malbu špachtlí či malířským nožem, jistě vás potěší, že tento blok je k ní přizpůsobený. Papír je o formátu A3 s tvrdostí 290 g/m2. Blok je lepený na krátké horní straně, obsahuje 20 archů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Papír na malování barvami |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 3148950021250 |
| Formát papíru: | A3 (29,7 x 42 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 260 – 350 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Použití: | Na mokré techniky |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
