Graduate Drawing skicák lepený A4 30l LG 160g
Kód: 400110365Související produkty
Detailní popis produktu
Bílý kreslicí papír odolný proti opakovaným korekcím. LG - Light grain - lehce zrnitý
Gramáž papíru 160g/m2. Počet listů 30.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 3148950021014 |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 150 – 180 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Použití: | Na suché techniky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
