Fabriano Mix media A4 250 g 40 l, lepený
Kód: 19100381Související produkty
Detailní popis produktu
Papír je vyroben z jemné směsi bavlny a celulózy bez ligninu, bez kyselin, aby byla zaručena neměnnost v průběhu času. Ideální pro: akvarel, temperu, kvaš, akryl, tuš a kresbu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mix-media papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8001348201243 |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 190 – 250 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Počet listů: | 40 |
| Použití: | Na mokré i suché techniky |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
