Fabriano Accademia Sketching A4 200 g 30 l, lepený
Kód: 41202129Související produkty
Detailní popis produktu
Fabriano Accademia Sketchbook A4, 220 g, 30 listů, je vysoce kvalitní skicovací blok vhodný pro suché techniky.
Značka Fabriano patří k předním výrobcům velmi kvalitních papírů vyrobených z vysoce kvalitní celulózy neobsahující lignin a kyseliny, což zaručuje dlouhodobou životnost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mix-media papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8001348150770 |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 190 – 250 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Počet listů: | 30 |
| Použití: | Na suché techniky |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
