Fabriano 1264 Black - blok s černým papírem A5, 200 g, 20 listů, drátěná vazba
Kód: 19100651Související produkty
Detailní popis produktu
Fabriano 1264 Black drawing se vyznačuje typickým strukturovaným povrchem akvarelového papíru lisovaného za studena.
Vyznačuje se výjimečnou kvalitou:
- savý, ale ne příliš
- odolný proti poškrábání
- zvyšuje živostnost barev
- je velmi "odpouštějící"
- umožňuje všechny obvyklé akvarelové techniky
Dostupné formáty bloků A5, A4, A3. 40 listů papíru v bloku svázaných kovovou vazbou twin wire.
POZN: Perforace papíru pro jeho odtržení "neukusuje" z celkového formátu. Každý list po odtržení má plno hodotný formát A5, A4, A3.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akvarelový papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8001348212171 |
| Barva: | černá |
| Formát papíru: | A5 (14,8 x 21 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 190 – 250 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| Použití: | Na mokré techniky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
