ErichKrause skicák kroužkový s perforací A4 20 listů 120 g motiv Vesmír
Kód: 61518Související produkty
Detailní popis produktu
Blok - skicák na kreslení a skicování formátu A4 z kvalitního vysoce běleného papíru 120 g/m2. Typ vazby kroužková, počet listů 20, mikroperforace. Určeno pro tužky, fixy, pastelky.
Roztomilý dětský motiv Space Animals - vesmírná zvířátka na titulní straně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 4601921615180 |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 90 – 140 g/m² |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Počet listů: | 20 |
| Gramáž: | 120 g/m2 |
| Bělost papíru: | vysoká |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
