Clairefontaine Paint ON, blok Mix media A5, 250 g, 6 barev papíru po 4 listech
Kód: 975409CSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Skicák Clairefontaine Paint on Mix Colors nabízí sadu 6 různě barevných papírů v zemitých odstínech. Papír je ze 100% celulózy, je vhodný pro suchou i mokrou techniku a má dobré absorpční schopnosti. Obsahuje 24 listů a má gramáž 250 g/m2.
Tento víceúčelový papír je možné použít na techniky: tužka, inkoustové pero, technické pero, kvaš, temperu, akryl, inkoust, akvarel, křídu, uhel, pastel, fix. Blok je lepený po kratší straně.
neobsahuje kyseliny
pH neutrální
certifikace PEFC
hladký
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mix-media papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 3329689754095 |
| Formát papíru: | A5 (14,8 x 21 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 190 – 250 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Použití: | Na mokré i suché techniky |
| Barvy listů: | Bílá, bílá nebělená, přírodní, šedá, světle šedá, černá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
