Canvas Board – deska s plátnem Basso 25x25 cm
Kód: TM2525Související produkty
Olejové barvy Marabu v sadě 12x12 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
264 Kč
Olejové barvy Talens Art Creation 8 x 12 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
214 Kč
–9 %
Umton - Sada olejových barev BO-91 15×20 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
892 Kč
–10 %
Umton - Sada olejových barev AO-90 15×20 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
1 182 Kč
ZDARMA
Van Gogh sada olejových barev Starter XL – 12×40 ml v dřevěném kufříku
Dočasně vyprodáno
2 354 Kč
Detailní popis produktu
Vlastnosti desky s plátnem Basso:
- Italské bavlněné malířské plátno Basso 312 g/m2
- univerzálním akrylový šeps, 2 nátěry
- nosná MDF deska 3 mm
- vhodné pro veškeré malířské techniky olej, akryl, kvaš ...
- profesionální výrobek pro každého
- vyrobeno v EU
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Malířské plátno na desce |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5907439713035 |
| Plátno - kratší strana (cm): | 25 |
| Plátno - delší strana (cm): | 25 |
| Řada: | Basso - hobby plátna |
| Produkt: | Plátno na desce |
| Výše slevy: | < 20% |
| Řada: | Basso - hobby plátna |
| Plátno: | Bavlna 312 g/m2 |
| Základní nátěr: | Ano, bílý, 2 vrstvy |
| Nosná deska: | MDF 3 mm |
| Struktura plátna: | Jemná až střední |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
