Canson XL Dessin NOIR blok černých papírů A5, 150g, 20 listů, kroužková vazba
Kód: 400082844Související produkty
Detailní popis produktu
Grafický blok Canson XL Dessin Noir je blok s černými listy, které jsou oboustranně použitelné. Na lehce zrnité straně se budou vyjímat skici kontrastní bílou pastelkou, pastelem, křídou a dalšími suchými technikami. Zatímco na hladkou stranu je ideální použít gelové rollery, pera a popisovače. Tento černý papír je bez acidů. Formát bloku je A5, gramáž listů 150g/m2. Blok Canson XL Dessin Noir obsahuje 20 listů spojených kroužkovou vazbou na horní krátké straně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 3148950121691 |
| Formát papíru: | A5 (14,8 x 21 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 150 – 180 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Použití: | Na suché techniky |
| Počet listů: | 20 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
