Canson Graduate Mix-Media skicák lepený A4 220 g 30 listů - šedý pískově zrnitý
Kód: 400110371Související produkty
Detailní popis produktu
Skicák s šedým papírem pro suché a mokré techniky. Z jedné strany je papír zrnitý, z druhé hladký.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 3148950021113 |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 190 – 250 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Použití: | Na suché techniky |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
