Canson "C" A' GRAIN lepený 250g, A3 30l OKR
Kód: 400110399Související produkty
Detailní popis produktu
Čistý barevný papír s několika inkluzemi z modrého vlákna je ideální pro širokou škálu suchých technik, jako jsou tužka, pastel, křída, uhel a rudka. Tato jemně strukturovaná plocha je skvělá pro detailní kreslení a umožňuje vyniknout tvým uměleckým dovednostem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 3148950021557 |
| Formát papíru: | A3 (29,7 x 42 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 190 – 250 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Použití: | Na suché techniky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
