Grafický papír Canson BRISTOL blok A3, 250 g, 20 listů
Kód: 200457121Související produkty
Detailní popis produktu
Hladký, bílý a tvrdý, to jsou vlastnosti papíru Bristol. Jeho porvch dokonale snáší kresbu perem, popisovači, linery, tužkou a dalšími pisátky. Tak s chutí do toho.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 3148954571218 |
| Formát papíru: | A3 (29,7 x 42 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 190 – 250 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Použití: | Na suché techniky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
