Papír na kaligrafii SMLT Star Pad Calligraphy A5, 90g/m, 30 listů
Kód: 5KDS-30/FSCSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Papír na kaligrafické fixy a pera. Speciálně přizpůsobený blok papírů na písmo s lehce předtištěnými pomocnými linkami, které začátečníkům pomohou držet při psaní stejný sklon písmen. Formát bloku je A5.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Papír na fixy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 4770644589082 |
| Formát papíru: | A5 (14,8 x 21 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 90 – 140 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Použití: | Na kaligrafii |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 3,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
