Skicák Drawing Smlt Star pad A4 170 g, 20 listů
Kód: PS-20-170Související produkty
Detailní popis produktu
Skicák na kresbu tužkou, pastelkami, rudkou, uhlem a dakšími suchými technikami. Blok obsahuje 20 listů, jsou středně tvrdé 170 g, bílé.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 4770644591122 |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 150 – 180 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Použití: | Na suché techniky |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
