Černý papír Blok Happy Color Premium technický A4 220 g 10 listů
Kód: 3722 2030-9Související produkty
Detailní popis produktu
Lepený blok Happy Color Premium obsahuje černý papír o gramáži 220 g/m2. Velikost bloku je A4 a najdete v něm 10 listů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 5905130107085 |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| Sada: | Ano |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 190 – 250 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
