Skicák na tužky Happy Color A4 90g, 50 listů
Kód: 3709 2030-MA50Související produkty
Detailní popis produktu
Skicák na tužku Happy color obsahuje měkký 90 g/ m2 nažloutlý náčrtkový papír. Formát papíru je A4. Blok obsahuje 50 listů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 5902979037535 |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| Sada: | Ano |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 90 – 140 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Použití: | Na suché techniky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
