Blok Happy Color Premium technický A4 250 g 10 listů
Kód: 3725 2030-0Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skicáky a náčrtníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 5905130106514 |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 190 – 250 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Počet listů: | 10 |
| Papír: | bílý, hladký |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
